Aktuální provozní informace

bagr

Přerov 09.04.2024

Oznámení - havárie vodovodu v ulici 9.května v Přerově

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 9.4.2024 došlo k havárii na vodovodní síti v Přerově na ulici 9. května. Předpokládané dokončení opravy havárie bude v 16:00. Upozorňujeme odběratele na možné zbarvení vody spojené se změnou průtoku ve veřejném vodovodu a v domovních rozvodech v některých oblastech Přerova. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku 800 167 427 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 27.03.2024

Odstávka Žeravice - Lapač

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 4.4.2024 bude přerušena dodávka pitné vody v Žeravicích na Lapači v době od 8:00 do 10:00, viz přiložená situace. Přerušení dodávky vody souvisí s realizací stavby „Přerov - Žeravice, vodovodní řad k areálu Všeobecné stavební“. Žádáme odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky z vodovodu a z mobilních cisteren které budou přistaveny před domem 32/15 a před domem 262/25. Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky vody a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i v domovních rozvodech v dané oblasti. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku 800 167 427 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 20.03.2024

Havárie vodovodu v Přerově

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. sdělují, že dne 20.3.2024 došlo k havárii na přívodním řadu vodovodní sítě a v důsledku vzniklé havarijní situace k zakalení vody v některých oblastech Přerova. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku 800 167 427.

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 07.03.2024

Oznámení - havárie vodovodu v Hranicích

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 7.3.2024 bude provedena odstávka vody v Hranicích, v části Hranické ulice, z důvodu havárie na vodovodním potrubí (viz. přiložená situace).Předpokládané přerušení dodávky vody bude v době od 9:30 do 13:00 hodin. Upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené se zprovozněním odstaveného úseku potrubí a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti. Náhradní zásobování bude zajištěno cisternou s pitnou vodou. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov 800 167 427

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 22.02.2024

Oznámení o přerušení dodávky vody dne 22.2.2024 v části obce Obědkovice

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 22.2.2024 bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Obědkovice v době od 9:00 do 10:00. Přerušení dodávky vody souvisí s opravou havárie vodovodu. Žádáme odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky vodovodu. Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky vody a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i v domovních rozvodech v uvedené oblasti. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku 800 167 427 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 21.02.2024

Havárie Dolní Újezd

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 21.2.2024 bude přerušena dodávka vody v Dolním Újezdu z důvodu opravy havárie na vodovodu. Předpokládaná odstávka bude v době od 8:00 do 12:00 hodin. Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky. Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky vody a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti. Současně se omlouváme za způsobené potíže v zásobování a děkujeme odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro opravu vodovodního řadu. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov 800 167 427 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 19.02.2024

Odstávka vody Lipník VII - Trnávka

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 3.3.2024 bude v době od 8:00 do 18:00 přerušena dodávka vody pro obec Trnávka z důvodu prací spojených s výstavbou nového vodojemu Svatá Anna. Po dobu odstávky bude náhradní zásobování zajištěno mobilními cisternami s pitnou vodou.

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 30.01.2024

Oznámení - havárie vodovodu v Hranicích

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 30.1.2024 bude provedena odstávka vody v Hranicích z důvodu havárie na vodovodním potrubí (viz. přiložená situace).Předpokládané přerušení dodávky vody bude v době od 9:00 do 14:00 hodin. Upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené se zprovozněním odstaveného úseku potrubí a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov 800 167 427.

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 22.01.2024

Oznámení - oprava havárie vodovodu v Drahotuších

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 22.1.2024 bude provedena odstávka vody v ulicích K Nádraží, Záchalupčí, Sokolská a Nábřežní v Drahotuších, viz přiložená situace, z důvodu havárie na vodovodním potrubí. Předpokládaná odstávka bude v době od 9:00 do 12:00. Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky. Upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené se zprovozněním odstaveného úseku potrubí a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov 800 167 427 a nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů


Přerov 22.01.2024

Oznámení - havárie vodovodu v Pavlovicích u Přerova

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že dne 22.01.2024 bude přerušena dodávka vody v Pavlovicích u Přerova z důvodu opravy havárie na vodovodu. Bez dodávky vody budou nemovitosti na přiložené situaci. Předpokládaná odstávka bude v době od 8:00 do 11:00 hodin. Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky. Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky vody a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti. Současně se omlouváme za způsobené potíže v zásobování a děkujeme odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro opravu vodovodního řadu. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov 800 167 427 a nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Ing. Stanislav Janík
vedoucí provozu vodovodů